کدفعالسازی:

 

ابتدا کد بالا را  Copy کنید، سپس به نرم‌افزار وارد شده، و کدفعالسازی خود رادر محل مربوطه Paste، کنید.

شماره سریال رایانه:

شماره کارگاه(10 رقم):

حداکثر تعداد بیمه شدگان:

چند نفر بیشتر، انتخاب کنید تا در آینده با مشکل روبرو نباشید

قیمت، بدون تخفیف:

تخفیف %

0 0

هنگام پرداخت 1% کارمزد (تا سقف 3 هزار تومان) توسط درگاه واسط IDPAY، به مبلغ  اضافه می‌شود.


نماد اعتماد پرداخت ایمن

tel


©


توضیحات نحوه خرید کد فعالسازی:

1-برای فعالسازی نرم افزار نیاز به یک کد سخت افزاری(شماره سریال سخت افزاری CPU) است، که بتوان برای سیستم شما کد فعالسازی دائمی ایجاد کرد، منظور از کد فعالسازی دائمی: کد فعالسازی است که با تغییر یا تعویض ویندوز با هم منجر به فعالسازی نرم افزار DSKEditor بر روی رایانه یا لپ تاپ شما گردد؛ کد سخت افزاری سیستم شما توسط نرم افزار DSKEditor بدست می آید و هم به شما نمایش داده می شود و هم هنگام فعالسازی به صورت خودکار به وب‌سایت ارسال می شود.

2- شماره کارگاه(10 رقمی) کد کارگاه شما است.

3- حداکثر تعداد بیمه شدگان، نیز مشخص است، بهتر است تعداد بیمه شدگان را چند نفر بیشتر، انتخاب کنید تا در آینده با مشکل روبرو نباشید.

4- از 15 نفر بیمه شده به بعد، هر چه تعداد بیمه شدگان بیشتر باشد تا 50% تخفیف داده خواهد شد، این تخفیف به ازای هر نفر 0.1% است، مثلا برای 60 نفر بیمه شده تخفیف برابر با 6% معادل 26000 تومان به شما تعلق خواهد گرفت.

5- چنانچه می‌خواهید نرم‌افزار را برای استفاده در موسسات مالی  استفاده کنید، می‌توانید حساسیت نرم‌افزار را به کد کارگاه با پرداخت 500 هزار تومان برطرف کنید.

به این ترتیب نرم‌افزار روی یک رایانه برای ویرایش اطلاعات فایل بیمه شدگان چندین کارگاه کار خواهد کرد، بهتر است برای اینکار از تعداد بیمه شدگان بیشتری استفاده فرمائید.